Piec neapolitański Polanica-Zdrój

Piec neapolitański Polanica-Zdrój

Piec do wypieku pizzy

W sercu Polanicy-Zdroju, gdzie przyroda splata się z nowoczesnością, pragniemy zaprosić Cię do kulinarnej podróży. Nasz murowany piec neapolitański to nie tylko narzędzie do pieczenia pizzy, to wrota do krainy intensywnego smaku. Skupmy się na sile tego pieca i procesie, który sprawia, że każda pizza staje się niezapomnianym doznaniem kulinarnym.

Jaki jest najlepszy piec do pizzy?

Nasz piec zbudowano z wytrzymałych cegieł szamotowych, które wzmacniają jego zdolność do utrzymania ekstremalnych temperatur. Ta solidna budowa pieca nie tylko czyni go trwałym, ale dostarcza także niezbędnej mocy do osiągnięcia prawdziwego smaku pizzy neapolitańskiej.

Jak Powstaje Pizza w Piecu Neapolitańskim?

Pod wpływem intensywnego ognia, cienkie ciasto szybko nabiera objętości, tworząc delikatny brzeg i lekką kruchość. Składniki, takie jak pomidory San Marzano, mozzarella di bufala, oliwa z oliwek i świeże zioła, pod wpływem ekstremalnych temperatur, intensyfikują swoje smaki, pozostając jednocześnie świeże i soczyste.

W jakiej temperaturze piec pizzę neapolitańską?

Piec osiąga temperaturę od 800 do 900 stopni Fahrenheita (426-482 stopnie Celsjusza), co pozwala na błyskawiczne pieczenie pizzy. Każda pizza potrzebuje zaledwie od 60 do 90 sekund, by uzyskać chrupiący brzeg i soczysty środek, charakterystyczny dla prawdziwej pizzy neapolitańskiej.

W efekcie otrzymujesz nie tylko danie, ale prawdziwą ucztę dla podniebienia. Nasz piec neapolitański w Polanicy-Zdroju to nieodkryta perła smaku. Gotowy na kulinarne doznania? 🍕🔥

Piec neapolitański Polanica-Zdrój

Reklama:
Cięcie laserem Barwice