Piec neapolitański Piechowice

Piec neapolitański Piechowice

Piec do pizzy

W samym sercu Piechowic, gdzie przyroda łączy się z tradycją, pragniemy dostarczyć niezapomniane doznania kulinarne. Nasz murowany piec neapolitański to nie tylko sprzęt do pieczenia pizzy, to wrota do świata intensywnego smaku. Skupmy się na potędze tego pieca i procesie, który sprawia, że każda pizza staje się wyjątkowym smakowym przeżyciem.

Piec do pizzy neapolitańskiej opalany drewnem

Nasz piec został stworzony z solidnych cegieł szamotowych, które potęgują jego zdolność do utrzymania ekstremalnych temperatur. Ta solidna budowa pieca sprawia, że nie tylko trwa, ale także dostarcza mocy potrzebnej do uzyskania prawdziwego smaku pizzy neapolitańskiej.

Jak Powstaje Pizza w Piecu Neapolitańskim?

Pod wpływem intensywnego ognia, cienkie ciasto zaczyna szybko nabierać objętości, tworząc delikatny brzeg i lekką kruchość. Składniki, takie jak pomidory San Marzano, mozzarella di bufala, oliwa z oliwek i świeże zioła, pod wpływem ekstremalnych temperatur, intensyfikują swoje smaki, pozostając jednocześnie świeże i soczyste.

Ile powinna piec się pizza neapolitańska?

Piec osiąga temperaturę od 800 do 900 stopni Fahrenheita (426-482 stopnie Celsjusza), co pozwala na błyskawiczne pieczenie pizzy. Każda pizza potrzebuje zaledwie od 60 do 90 sekund, by uzyskać chrupiący brzeg i soczysty środek, charakterystyczny dla prawdziwej pizzy neapolitańskiej.

W efekcie otrzymujesz nie tylko posiłek, ale prawdziwe smakowe doświadczenie. Nasz piec neapolitański w Piechowicach to nieodkryty skarb kulinarny. Gotowy na kulinarne odkrywanie? 🍕🔥

Piec neapolitański Piechowice

Reklama:
Filtr pod zlew Bemowo