O Nas

Skontaktuj się

Wieloletnie doświadczenie

W kilku słowach…

Tworzeniem pieców zajęliśmy się kilkanaście lat temu. Krok po kroku zgłębiając tajniki tematyki zduńskiej doszliśmy do momentu, w którym możemy się pochwalić bogactwem wiedzy w tym temacie oraz co istotne- fachowym rzemiosłem. Rzecz jasna nie spoczywamy na laurach i wdrażamy coraz to nowsze technologie budowy pieców, aby każdy nasz model wykonany był z perfekcją.

Każdy piec budowany jest od podstaw ręcznie, z cegieł szamotowych, na specjalnych zaprawach ogniotrwałych, ocieplony i wykończony z dbałością o każdy szczegół. Zależy nam aby nasze prace- zarówno piece jak i zestawy kuchni ogrodowych-były dopracowane w każdym calu i spełniały oczekiwania naszych klientów.

W naszych piecach można wypiekać chleby, pizzę, pieczeń, ryby, suszyć owoce.

Budowane przez nas kuchnie ogrodowe mogą łączyć w sobie kilka elementów, w zależności od oczekiwań i wymagań klienta. Mogą to być grillo- wędzarnie, dodatkowo piece czy też tzw. angielki.

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć oraz do kontaktu z nami! 

Odpowiemy na Wasze pytania, doradzimy jaki piec wybrać, jaką kuchnię postawić. 

Piece i kuchnie ogrodowe przez nas tworzone będą cieszyć Państwa na długie lata, a potrawy w nich przygotowane smakowały będą jak nigdy dotąd!

Solidne wykonanie

Solidnie wykonane piece cieszą swoim pięknem wiele lat. Jakość stosowanych materiałów do ich budowy  wpływa na trwałość naszych zestawów.