Piec do pizzy Karpacz

Piec do pizzy Karpacz

Piec do pizzy neapolitańskiej

W samym sercu Karpacza, firma Piece Chlebowe Lorenz prezentuje murowany piec do pizzy neapolitańskiej, przenoszący aromat i smak włoskiej tradycji prosto do Twojego domu. To nie tylko urządzenie kuchenne; to ogniste serce, w którym rodzi się prawdziwa przyjemność smaku.

Murowany Piec do pizzy

Nasze murowane piece to połączenie solidności tradycji z nowoczesnością. Każdy kawałek cegły przynosi nie tylko doskonałą izolację cieplną, ale także unikalny charakter, nadający Twoim potrawom wyjątkowy smak.

Temperatura w piecu neapolitańskim

Osiągając temperaturę pieczenia do 900 stopni Fahrenheita (482 stopnie Celsjusza), nasz murowany piec stwarza warunki idealne do wypieku prawdziwej neapolitańskiej pizzy. Chrupiące ciasto, soczyste składniki – wszystko, co kochasz w oryginalnej włoskiej pizzy, znajdziesz tutaj.

Pizza neapolitańska temperatura pieca

Dzięki doskonałej izolacji cieplnej i precyzyjnej kontroli temperatury, nasz murowany piec pozwala na szybkie, równomierne pieczenie w zaledwie 60-90 sekund. Gotowa pizza smakuje tak, jakbyś zamówił ją w małej włoskiej trattorii.

Kuchnia ogrodowa

Nie tylko smak, ale także estetyka ma znaczenie. Nasze murowane piece to nie tylko potężne ognisko smaku, ale także elegancki dodatek do Twojej kuchni ogrodowej.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych murowanych piecach do pizzy neapolitańskiej w Karpaczu. Rozpocznij kulinarną podróż, która przeniesie Cię prosto do uliczek Neapolu, jednego kawałka pizzy na raz! 🍕🏰

Piec do pizzy Karpacz

Reklama:
Biuro nieruchomości Siekierki