Piec neapolitański Szczytna

Piec neapolitański Szczytna

Odkryj Smak Neapolitańskiej Pizzy w Szczytnej z Piece Chlebowe Lorenz”

Magia Tradycji w Nowoczesnym Wydaniu

W samym sercu Szczytnej, firma Piece Chlebowe Lorenz prezentuje niezwykłe doświadczenie kulinarnego rzemiosła – piec neapolitański. To więcej niż urządzenie kuchenne, to wręcz magia tradycji w nowoczesnym wydaniu.

Na czym polega pizza neapolitańska?

W naszym piecu neapolitańskim, każda pizza to dzieło sztuki, gotowe w zaledwie 60-90 sekund. Charakteryzuje się cienkim, elastycznym ciastem, świeżymi składnikami, oliwą z oliwek i aromatycznym sosem pomidorowym. To połączenie, które w naszym piecu nabiera niezwykłego smaku.

Czym różni się pizza neapolitańska od innych?

Temperatura pieca dochodzi do imponujących 800-900 stopni Fahrenheita (426-482 stopnie Celsjusza), co pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego smaku, zbliżonego do oryginalnej neapolitańskiej pizzy.

Solidność Tradycji i Nowoczesność

Konstrukcja z cegieł szamotowych to solidność tradycji, a zarazem nowoczesności. Oferujemy nie tylko piec do pizzy, ale także urządzenie, które staje się centrum kulinarnej ekspresji.

Inwestuj w Smak

Inwestycja w nasz piec neapolitański to inwestycja w wyjątkowy smak. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać spersonalizowaną wycenę i rozpocznij podróż po smaku prawdziwej neapolitańskiej pizzy już dziś!

“Piece Chlebowe Lorenz – Zanurz się w Świecie Prawdziwej Pizzy w Szczytnej!” 🍕🔥

Piec neapolitański Szczytna

Reklama:
Zakład pogrzebowy cennik Warszawa