Piece chlebowe Zgierz

Piece chlebowe Zgierz

Jesteśmy firmą Piece Chlebowe Lorenz, zajmującą się budową pieców chlebowych – w tym neapolitańskich i ogrodowych. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i zawsze stawiamy na jakość. Każdy chlebowy piec murowany, który wychodzi z naszej pracowni, jest robiony od podstaw ręcznie przez naszych wykwalifikowanych murarzy pieców.

Używamy tylko najlepszych materiałów, takich jak cegły szamotowe oraz specjalne zaprawy ogniotrwałe, aby zapewnić, że nasze piece będą trwałe i skuteczne w działaniu. Ocieplamy je starannie, aby zapobiec utracie ciepła, a następnie wykańczamy z dbałością o każdy szczegół. Naszym celem jest zapewnienie, że nasze piece chlebowe i zestawy kuchni ogrodowych są dopracowane w każdym calu.

Piece do pieczenia chleba

Jeden z naszych chlebowych pieców to idealna opcja dla każdego, kto chce wypiekać wspaniałe, chrupiące chleby, pizze i pieczenie w domowym zaciszu. Oprócz tego, w naszych piecach można suszyć owoce oraz piec ryby. Nie ma nic lepszego niż poczucie zrobienia czegoś z własnych rąk, a z naszymi piecami chlebowymi jest to naprawdę proste.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i odkrycia, jak wspaniale może smakować domowy chleb z pieca chlebowego murowanego. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych produktów i usług.

Piec chlebowy murowany

W naszej firmie nie tylko oferujemy budowę chlebowych pieców murowanych, ale także zestawy kuchni ogrodowych. Dzięki temu, możesz stworzyć swoją własną, idealną kuchnię na świeżym powietrzu. W której będziesz mógł przygotowywać pyszne posiłki i cieszyć się czasem spędzonym na łonie natury. Nasze zestawy kuchni ogrodowych są równie starannie robione jak nasze piece chlebowe. Zapewniamy, że każdy element jest wybierany z najwyższą dbałością o szczegóły, aby Twoja kuchnia ogrodowa była nie tylko funkcjonalna, ale również piękna.

Piece chlebowe Zgierz

2023-04-29-20-15