Piece chlebowe Tomaszów Mazowiecki

Piece chlebowe Tomaszów Mazowiecki

Jesteśmy firmą Piece Chlebowe Lorenz zajmującą się budowaniem pieców chlebowych, zarówno tych neapolitańskich, jak i ogrodowych. Nasze piece chlebowe są nie tylko funkcjonalne, ale również piękne i wyjątkowe dzięki temu, że każdy z nich jest budowany od podstaw ręcznie przez naszych doświadczonych murarzy pieców.

Każdy chlebowy piec, który wychodzi spod rąk naszych specjalistów, wykonany jest z najwyższej jakości cegieł szamotowych i specjalnych zapraw ogniotrwałych. Ocieplamy go z największą starannością, a wykończenie jest dopracowane w każdym szczególe. Zależy nam na tym, aby nasze prace były perfekcyjne i spełniały oczekiwania naszych klientów.

W naszych piecach chlebowych można wypiekać nie tylko chleby, ale również pizzę, pieczeń, ryby oraz suszyć owoce. Wyjątkowy klimat, który panuje w piecu murowanym, sprawia, że dania wychodzą z niego niezwykle smaczne i aromatyczne.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz być pewien, że otrzymasz nie tylko funkcjonalny piec, ale również prawdziwe dzieło sztuki. Nasze piece chlebowe to nie tylko narzędzie kuchenne, ale również ozdoba Twojego domu lub ogrodu.

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z ofertą na piece chlebowe oraz zestawy kuchni ogrodowych. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz, a nasza praca przyniesie Ci wiele radości i smaku.

Piece chlebowe Tomaszów Mazowiecki

2023-04-27-22-46