Piece chlebowe Piotrków Trybunalski

Piece chlebowe Piotrków Trybunalski

Piece Chlebowe Lorenz specjalizujemy się w budowie pieców chlebowych – zarówno murowanych jak i ogrodowych. Jako murarze pieców, dbamy o to, aby każdy z naszych pieców chlebowych wykonać od podstaw ręcznie, z użyciem najlepszych materiałów.

Każdy chlebowy piec, który budujemy, składa się z cegieł szamotowych, jest w całości wykończony specjalnymi zaprawami ogniotrwałymi oraz ocieplony. Zależy nam na tym, aby nasze prace spełniały oczekiwania naszych klientów, dlatego każdy detal jest dopracowany w każdym calu.

Nie tylko wypiekamy w naszych piecach chlebowych najsmaczniejsze chleby, ale również pizzę, pieczenie mięs, ryb i suszenie owoców.

Jeśli szukasz pięknego, trwałego i funkcjonalnego chlebowego pieca, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza firma zatrudnia najlepszych murarzy pieców, którzy z pasją realizują swoje projekty. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania.

Co więcej, oferujemy również zestawy kuchni ogrodowych, które świetnie komponują się z naszymi chlebowymi piecami. Dzięki nim, Twoje ogrodowe przyjęcia nabiorą zupełnie nowego wymiaru. Nasze kuchnie ogrodowe wyposażone są w wiele funkcjonalnych elementów, takich jak płyty grzewcze, grille czy palniki gazowe. Zapewniamy, że nasze zestawy kuchni ogrodowych są równie solidnie wykonane jak nasze piece chlebowe, a ich estetyka zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wybierając nasze produkty, inwestujesz w nie tylko w doskonały sprzęt, ale również w niezapomniane chwile spędzone w gronie bliskich i przyjaciół.

Piece chlebowe Piotrków Trybunalski

2023-04-24-13-55