Murowane Piece Neapolitańskie do wypieku pizzy

Murowane Piece Neapolitańskie do wypieku pizzy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie pieców chlebowych – pieców neapolitańskich i ogrodowych. Nasza pasja do pieczenia chleba i innych smakołyków sprawia, że każdy piec, który budujemy jest dla nas wyjątkowy.

Piec neapolitański

Stawiamy na jakość i solidność wykonania, dlatego każdy piec chlebowy murowany budujemy od podstaw ręcznie, z użyciem cegieł szamotowych, a do budowy wykorzystujemy specjalne zaprawy ogniotrwałe. Odpowiednio ocieplamy i wykańczamy każdy chlebowy piec z dbałością o każdy szczegół. Nasze prace- zarówno piece jak i zestawy kuchni ogrodowych – dopracowane są w każdym calu, spełniając oczekiwania naszych klientów.

Piec ogrodowy

W naszych piece chlebowe można wypiekać chleby, pizzę, pieczeń, ryby oraz suszyć owoce. Wszystko to dzięki temu, że murarz pieców, który buduje chlebowy piec, dba o to, aby jego funkcjonalność była na najwyższym poziomie.

Jeśli poszukujesz pieca chlebowego, który pozwoli Ci cieszyć się smakiem domowego chleba czy pizzy, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Budujemy piece chlebowe z pasją i z myślą o zadowoleniu naszych klientów. Zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo oraz montaż pieca u klienta.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami i zacznij cieszyć się smakiem prawdziwego, wypieczonego w chlebowym piecu chleba.

Murowane Piece Neapolitańskie do wypieku pizzy

Lód w kostkach