Murarz pieców

Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowaniu pieców chlebowych – zarówno murowanych, jak i ogrodowych. Nasza pasja do murarstwa pieców pozwala nam na tworzenie prawdziwych arcydzieł, które zachwycą każdego amatora dobrego pieczywa czy pizzy.

Każdy z naszych piece chlebowych jest budowany od podstaw ręcznie, z wykorzystaniem najwyższej jakości cegieł szamotowych oraz specjalnych zapraw ogniotrwałych. Zależy nam, aby każdy piec był dopracowany w każdym calu – od odpowiedniego ocieplenia po wykończenie z dbałością o najmniejsze detale. Jako murarze pieców, wiemy, że solidna budowa pieca to podstawa, a to właśnie zapewniają nasze prace.

W naszych piecach chlebowych można wypiekać nie tylko chleby, ale także pizzę, pieczeń, ryby czy suszyć owoce. Dlatego nasze piece chlebowe to idealna propozycja dla każdego, kto kocha gotowanie i smak domowych, wypiekanych na miejscu potraw.

Chlebowy piec to inwestycja na lata, dlatego warto postawić na piec murowany, wykonany przez fachowców. Nasza firma Piece Chlebowe Lorenz to zespół ludzi z pasją i doświadczeniem, którzy zawsze postawią na jakość i zadowolenie klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pieców chlebowych i zestawów kuchennych ogrodowych. Z nami zyskasz pewność, że Twoje marzenia o własnym chlebowym piecu staną się rzeczywistością!

Działamy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którzy doceniają naszą pasję, fachowość oraz dbałość o każdy szczegół. Nasze piece chlebowe są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne, dlatego stanowią ozdobę dla każdego ogrodu czy działki rekreacyjnej. Jesteśmy przekonani, że nasze piec chlebowy murowany lub ogrodowy zaspokoi potrzeby każdego miłośnika dobrej kuchni i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zaufaj naszej firmie i przekonaj się, jak wiele radości może przynieść posiadanie własnego, ręcznie wykonanego chlebowego pieca!

Murarz pieców

Usługi transportowe