Piece chlebowe wielkopolskie

Piece chlebowe wielkopolskie

Jesteśmy firmą Piece Chlebowe Lorenz, specjalizującą się w budowie pieców chlebowych, w tym pieców neapolitańskich i ogrodowych. Nasze piec chlebowy murowany to idealny wybór dla miłośników tradycyjnego wypieku chleba czy pizzy w stylu włoskim.

Gotowe piece chlebowe wielkopolskie

Każdy chlebowy piec budowany jest przez nas od podstaw ręcznie, z cegieł szamotowych i na specjalnych zaprawach ogniotrwałych. Dbamy o każdy szczegół, aby nasze piece były nie tylko piękne, ale również funkcjonalne i trwałe. Nasz murarz pieców to specjalista w swoim fachu, którego prace zawsze są dopracowane w każdym calu.

W naszych piecach chlebowych można nie tylko wypiekać chleby i pizze, ale również przygotowywać smaczne pieczenie czy grillować mięso i ryby. Jeśli potrzebujesz chlebowego pieca do ogrodu, również możemy pomóc. Oferujemy zestawy kuchni ogrodowych, które idealnie pasują do naszych pieców.

Zależy nam na tym, aby nasze prace spełniały oczekiwania klientów. Dlatego każdy nasz piec chlebowy ocieplamy i wykańczamy z dbałością o szczegóły. Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualne podejście i doradztwo w wyborze najlepszego pieca dla swoich potrzeb.

Jeśli szukasz wysokiej jakości i pięknie wykonanego chlebowego pieca, skontaktuj się z nami. Jesteśmy gotowi zrealizować Twoje marzenia o tradycyjnym wypieku i grillowaniu w stylu neapolitańskim.

Piece chlebowe wielkopolskie

Kontakt >>

Pomoc drogowa Nowy Tomyśl