Piece chlebowe Ozorków

Piece chlebowe Ozorków

Witajcie! Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie pieców chlebowych – pieców neapolitańskich oraz ogrodowych. Nasze piece są jednymi z najlepszych na rynku, a to dzięki temu, że każdy piec budowany jest od podstaw ręcznie, z użyciem cegieł szamotowych i specjalnych zapraw ogniotrwałych. Nasz murarz pieców dba o każdy detal, od ocieplenia po wykończenie, aby każdy chlebowy piec, który opuszcza naszą pracownię, był doskonały pod każdym względem.

Jesteśmy pewni, że nasze piece chlebowe zadowolą każdego miłośnika pieczenia i kulinariów. W naszych piecach można wypiekać chleby, pizzę, pieczeń, ryby, a nawet suszyć owoce! To dlatego, że w procesie budowy każdy detal dopracowujemy, aby piec był funkcjonalny i przystosowany do różnych zastosowań.

Chlebowy piec murowany to nasza specjalność, ale nie tylko! Oferujemy również zestawy kuchni ogrodowych, które są idealnym uzupełnieniem do naszych pieców. Każdy zestaw dopracowujemy w każdym calu, z dbałością o detale i jakość wykonania. Każdy element zestawu jest ręcznie robiony, aby zapewnić najlepszą jakość i trwałość.

Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Dlatego każde zamówienie jest dla nas ważne, a każdy piec czy zestaw kuchenny dopasować do potrzeb i preferencji klienta. Każdy chce mieć w swoim ogrodzie unikalny i funkcjonalny kącik, w którym można spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. My chcemy, aby nasze piece chlebowe i zestawy kuchenne były elementem, który sprawi, że taki kącik będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Piece chlebowe Ozorków

2023-05-09-12-18