Murowany Piec do chleba

Murowany Piec do chleba

Jesteśmy firmą Piece Chlebowe Lorenz i zajmujemy się budowaniem pieców chlebowych od wielu lat. Nasza pasja do pieczenia chleba sprawiła, że postanowiliśmy zająć się budową pieców, które umożliwiają wypiekanie najlepszego chleba oraz innych potraw w tradycyjny sposób.

Nasze piece chlebowe to połączenie tradycji z nowoczesnością. Zajmujemy się budową pieców neapolitańskich oraz ogrodowych, które są wykonane z najlepszych materiałów. Każdy piec budujemy od podstaw ręcznie, z użyciem cegieł szamotowych i specjalnych zapraw ogniotrwałych. Ocieplamy i wykańczamy je z dbałością o każdy szczegół, aby nasze prace spełniały oczekiwania naszych klientów.

Murowany piec chlebowy

Nasze piece chlebowe umożliwiają wypiekanie chleba, pizzy, pieczeni, ryb oraz suszenie owoców. Dzięki nim możesz cieszyć się najlepszymi smakami w swoim domu lub ogrodzie. Jesteśmy dumni z faktu, że jako murarze pieców, umożliwiamy naszym klientom korzystanie z prawdziwej tradycji pieczenia chleba.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i posiadania własnego, unikalnego chlebowego pieca. Każdy nasz piec chlebowy murowany jest wykonany z pasją i zaangażowaniem, aby spełnić oczekiwania naszych klientów. Z naszymi piecami będziesz mógł cieszyć się wspaniałymi smakami oraz niesamowitym doświadczeniem pieczenia chleba w sposób tradycyjny i ekologiczny.

Kuchnia ogrodowa

Warto dodać, że nasza firma oferuje również zestawy kuchni ogrodowych, które są idealnym rozwiązaniem dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. Nasze zestawy kuchenne również budujemy od podstaw, z użyciem najlepszych materiałów, takich jak granit czy kamień naturalny. Dzięki nim możesz w pełni korzystać z ogrodu, przygotowując pyszne posiłki w otoczeniu natury.

Murowany Piec do chleba

Lód w kostkach