Piece chlebowe Kutno

Piece chlebowe Kutno

Jesteśmy firmą Piece Chlebowe Lorenz i specjalizujemy się w budowie murowanych pieców chlebowych. Nasze piece to nie tylko zwykłe piece chlebowe – mamy w ofercie również piece neapolitańskie oraz ogrodowe, dzięki którym można wypiekać pizzę, pieczeń, ryby czy suszyć owoce.

Każdy z naszych pieców budujemy od podstaw ręcznie przez doświadczonego murarza pieców. Stawiamy na jakość i używamy tylko najlepszych materiałów, takich jak cegły szamotowe i specjalne zaprawy ogniotrwałe. Nasze piece dodatkowo ocieplamy i wykończamy z dbałością o każdy szczegół, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Wierzymy, że piec chlebowy to nie tylko narzędzie do wypieku chleba, ale również miejsce, gdzie tworzy się rodzinne tradycje i miłe wspomnienia. Dlatego też zależy nam, aby nasze piece były nie tylko funkcjonalne, ale również estetycznie wykonane.

Jeśli szukasz pieca chlebowego, który będzie spełniał Twoje oczekiwania i pozwoli Ci na wypiek ulubionych potraw, to właśnie u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci naszą ofertę oraz doradzimy, który z naszych pieców będzie dla Ciebie najlepszy.

Dzięki naszym produktom, Twój ogród stanie się miejscem, gdzie możesz spędzać czas z bliskimi, delektując się aromatem świeżo upieczonego chleba czy pizzy. Jesteśmy przekonani, że nasze piece i zestawy kuchni ogrodowych pozwolą Ci na stworzenie wyjątkowego miejsca, które zachwyci Twoich gości i pozwoli Ci cieszyć się chwilami spędzonymi na świeżym powietrzu.

Piece chlebowe Kutno

2023-05-02-14-28